Projekty Design Thinking

Wykorzystaj Design Thinking oraz Service Design Thinking do usprawnienia produktów i usług w Twojej organizacji, by opierać swoje rozwiązania na konkretnych wnioskach z badań ilościowych i jakościowych z użytkownikami. 

Dzięki wypracowaniu unikalnych wdrożeń i doświadczeń zatrzymasz klientów na długo oraz osiągniesz pożądany wzrost zainteresowania i sprzedaży. 

Stworzymy dla Ciebie produkty i usługi, które przyniosą Twojemu przedsiębiorstwu maksimum korzyści.

 • Poprzez dogłębne poznanie potrzeb oraz doświadczeń użytkowników, projektujemy produkty i usługi, które przyciągają uwagę nowych kupujących oraz zwiększają satysfakcję obecnych klientów Twojego przedsiębiorstwa. Przy pomocy badań rynkowych analizujemy i eksplorujemy również, w jaki sposób zoptymalizować obecne produkty, aby lepiej odpowiadały oczekiwaniom Twoich klientów.


 • Projektujemy produkty oraz usługi zgodnie z aktualnymi trendami. Stanowią one doskonałe wyróżniki pozwalające przedsiębiorstwu zdobyć przewagę na rynku czymś więcej niż cena. Jako innowację rozumiemy nie tylko nowe technologiczne  rozwiązania, ale również te, które warto odświeżyć i zaadoptować zanim wpadnie na to Twoja konkurencja.


 • W naszych działaniach wykorzystujemy Design Thinking - usystematyzowaną metodykę rodem z Uniwersytetu Stanforda, pozwalającą na kreowanie rozwiązań w oparciu o dogłębne poznanie użytkownika. Metodyka znakomicie sprawdza się zarówno w projektowaniu nowych produktów technologicznych, jak i w tworzeniu innowacyjnych usług finansowych czy w kreowaniu unikalnych rozwiązań na znalezienie idealnego pracownika.

Poproś o ofertę projektową

Znajdziemy dla Ciebie wyróżniki oferty przedsiębiorstwa inne niż cena.

 • Stworzymy markę Twojego przedsiębiorstwa bądź produktu uwzględniając takie elementy jak nazwę, slogan, logo oraz identyfikację wizualną. Wykreujemy pożądany wizerunek marki poprzez stworzenie przełomowej kampanii marketingowej.


 • Doświadczenie klienta staje się znaczącym polem do konkurencji między przedsiębiorstwami. Zaprojektujemy pozytywne doświadczenie klientów dla Twoich produktów i usług, abyś zyskały one większą grupę odbiorców.


 • Stworzenie wyjątkowych eventów, które polepszą wizerunek Twojej marki nie jest dla nas problemem. Wspomożemy Twoje aktualne wydarzenia oraz udział w wydarzeniach zewnętrznych takich jak targi pracy.

Poproś o ofertę projektową

Usprawnimy procesy w Twoim przedsiębiorstwie.

 • Do naszych zadań może należeć zarówno stworzenie skutecznego systemu rekrutacji pracowników, modernizowanie rozwiązań związanych z komunikacją w przedsiębiorstwie, jak i zaprojektowanie efektywnych narzędzi do zbierania opinii Twoich pracowników oraz klientów.


 • W tym zakresie skupiamy się na budowie systemów grywalizacji oraz systemów benefitowych czy też na funkcjonalnym zaprojektowaniu pomieszczeń biurowych.


 • Dzięki zbadaniu jakościowym procesów działających w przedsiębiorstwie, jesteśmy w stanie je usprawnić. W dziale sprzedaży możemy przeprowadzić audyt procesu obsługi klienta, poprawić efektywność zarządzania bazą klientów, zoptymalizować wielokanałowy proces sprzedażowy oraz opracować niezawodny system lojalnościowy.

poproś o ofertę projektową

Do kogo kierowane są nasze projekty?

Chcę stworzyć strategię przedsiębiorstwa, nowej usługi (strategia sprzedaży, komunikacji) w oparciu o potrzeby klientów.

Chcę by praca grupowa była bardziej efektywna. 

Potrzebuję narzędzi, które sprawią, że będziemy tworzyć nieszablonowe pomysły, wyprzedzając konkurencję.

Chcę stworzyć produkt kompletny (produkto-usługę). 

Szukam sposobu na dopracowanie MVP, by zwiększyć szanse powodzenia pomysłu.

Chcę zwiększyć sprzedaż, chcę usprawnić swoje produkty i usługi, aby były bardziej konkurencyjne.

Chcę zatrudnić pracownika oraz poznać problemy jego problemy. 

Szukam sposobu na usprawnienie procesów w przedsiębiorstwie.

Chcę zbadać grupę docelową (oraz jej potrzeby) swojego pomysłu przed zaangażowaniem większej ilości zasobów.

W jaki sposób to robimy?

 • Solidnie przygotowujemy do wdrożenia unikatowych rozwiązań maksymalizując szansę na powodzenie przedsięwzięcia.
 • Dysponujemy cross-funkcjonalnym zespołem specjalistów.
 • Dogłębnie poznajemy potrzeby oraz doświadczenia użytkowników.
 • Przeprowadzamy audyt obecnych rozwiązań oraz badania jakościowe i ilościowe z grupami docelowymi.
 • Tworzymy persony, mapy interesariuszy, schematy usług, ścieżki klienta czy storyboardy.  
 • Definiujemy wyzwania i problemy organizacji w oparciu o sprawdzone w wielu organizacjach narzędzia.
 • Prototypujemy i testujemy wypracowane rozwiązania w realnym środowisku biznesowym.
 • Oddajemy w ręce przedsiębiorstwa obszerny raportu projektu z planem wdrożeniowym.